czwartek, 29 kwietnia 2010

Czas najwyższy w końcu choć na momencik zawitać do wirtualnej rzeczywistości. Odwiedzam blogi, patrzę, podziwiam i raz po raz wzdycham tęsknie. Co rusz jakieś nowe cuda!
U mnie wiosna w pełnej krasie - niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć tulipkom, bo tak cieszyłam się z ich ilości,że... zapomniałam o aparacie ;P Na pocieszenie mam bratki i żonkilki.
Poniżej wypiek jeszcze świąteczny. Muszę przyznać, że babeczki zniknęły błyskawicznie, bowiem każda babeczka ma coś w sobie... ;P ta na przykład - mus jabłkowy bądź bakalie.Nie mogę się powstrzymać i, choć już dawno po świętach, pomęczę jeszcze wielkanocnymi zdjęciami.
W jednej z poprzednich notek obiecywałam, że mniej więcej w kwietniu pochwalę się własnym tworem. Korzystając z tego, że jeszcze jest kwiecień dotrzymuję obietnicy :) Poniżej kilka zdjęć mojego dzieła. Co o nim sądzicie?Pozdrawiam wszystkich :)

4 komentarze:

 1. Wow! szczęka opadła mi na widok tego drewnianego dekoru, który zrobiłaś!! Często wykorzystywałam podobne rzeczy do ozdabiania mebli, drzwi, listowników, ale nigdy nie dostałam dekorów tak precyzyjnych i pięknych jak Twoje!!! Jesteś mistrzynią!!

  Święta były u Ciebie piękne i pyszności przygotowałaś :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. witaj Vinrouge! :)
  ...nie wiem już jakim tropem znalazłam się w Twoich progach. Zobaczyłam parawan... a kiedy doszło do mnie,że ten przepiękny dekor wykonałaś sama, to szczęka mi spadał na podłoge i tak sobie siedzę w niemym zachwycie i podziwie.
  Od dawna marzyła mi się choć ulotna przygoda ze sznycerstwem ...ale wciaż są to tylko moje marzenia ...może kiedyś...
  Nie podejrzewam jednak, że udałoby mi się stworzyć takie dzieło. Chylę czoła.
  ...a tak poza tym, to chciałam się wpisać koniecznie na listę Twoich obserwatorów i nie doszukałam się jej :/
  Może uda mi się choć Twój blog umieścić w mojej liście blogów, bo koniecznie trzeba rozreklamować Twoje zdolne rączki.
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. przyszłam od Bei; kurcze, jaka Ty jesteś uzdolniona! szczęka mi opada

  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 4. poprostu pięknie,cieszę się ,że odnalazłam Twój blog :))

  OdpowiedzUsuń